Arama:

Türkiye ile sosyal güvenlik anlaşması olsun  ya da olmasın yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız ile izinli olarak vatandaşlıktan çıkanlar yurtdışı borçlanma hakkına sahip. Çifte vatandaşlığı olanlar da aynı şekilde emeklilik için başvuru yapabilir.  Kısacası Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Mavi Kartılar, Pembe Kartlılar ve Çifte Vatandaşlar Türkiye’de emekli olabilir. Yurtdışında yaşayan ev hanımları da emeklilik hakkına sahip. Ev hanımları hiç çalışmasa da yurtdışı borçlanması yaparak emekli maaşı alır. Emekli olmak için geçmişte sigorta girişinizin olması da zorunlu değil.

Yurt dışında yaşayanların emeklilik şartları herkes için farklılık gösteriyor. Bunun için de işin uzmanından destek alınması gerekiyor. Emekli TV emeklilik konusunda dünyanın her noktasındaki vatandaşlarımıza emeklilik danışmanlığı vererek sosyal güvenlik uzmanları ile en doğru emeklilik için gerekli tüm işlemleri yapıyor. Uzmanlarımız öncelikle sizin en kolay şekilde emekli olmanız için tüm haklarınızı çıkartıyor ve gerekli incelemeyi yapıyor. Daha sonra ise en erken ve en yüksek emekli maaşını nasıl alacağınız konusunda sizi uzmanlarımız bilgilendiriyor. Bu çalışmayı yapmadan nasıl emekli olacağınıza dair ezbere bir şekilde cevap vermek mümkün değil. Çünkü herkesin durumu farklı ve herkes için ayrı bir emeklilik çalışması yapılması gerekiyor.

Yüksek emeklilik maaşı almak için kanundan kaynaklanan tüm haklarınızın ortaya çıkartılması gerekiyor. Yüksek emekli maaşı nasıl alınır sorusunun yanıtı sosyal güvenlik uzmanı olan ekip arkadaşlarımızın yapacağı çalışma neticesinde verilebilir.

Emekli maaşı almak için ve emeklilik işlemlerinizi yaptırmak için artık Türkiye’ye gitmenize de gerek yok. Emekli TV Emeklilik Danışma Merkezi’nin profesyonel uzmanları sizinle ilgili tüm çalışmayı yapıyor ve tüm başvurularınızı da gerçekleştiriyor. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. Aşağıdaki telefon numaralarından birinden iletişime geçerek siz de geleceğinize dair adım atabilirsiniz.

Emekli TV Whatsapp Telefon Numaraları

+90 546 102 41 42 veya +90 501 127 37 37