Arama:

Yurtdışı emeklilik borçlanması nasıl yapılır sorusu vatandaşlarımızın en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Hayatta bir sefer yapılacak olan emeklilik başvurusu için öncelikle işinin uzmanı olan bir sosyal güvenlik uzmanı ile yola çıkmanız gerekiyor. Emekli TV’nin sosyal güvenlik uzmanları emeklilik konusundaki tüm deneyimlerini yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızla paylaşıyor. SGK yurtdışı emeklilik başvurusu nasıl yapılır sorusuna verilecek olan cevap herkes için farklılık gösteriyor. Öncelikle sosyal güvenlik uzmanları tüm bilgilerinizi toplayarak sizin için özel bir çalışma yapması gerekiyor. Yapılacak olan bu emeklilik çalışması sonucunda adeta emeklilik röntgeniniz çekiliyor. Uzmanlarımız sizin en kolay ve en kısa zamanda emekli maaşı almanız için tüm detayları size ayrıntılı bir şekilde anlatır. Emeklilik maaşı için size çeşitli alternatifler sunar. Bu alternatifler içinde size en uygun olanı seçme imkanına sahip olursunuz. Siz karar verdikten sonra emeklilik başvurusu uzmanlarımız tarafından sizin adınıza yapılır. Dünyanın neresinde yaşıyor olursanız olun Türkiye’ye gitmeden emeklilik işlemleri sizin adınıza uzmanlarımız tarafından yapılır.

Yurtdışı borçlanması yapılması için öncelikle yurtdışında geçirdiğiniz süreler hesaplanır. Sosyal Güvenlik Uzmanı olan ekip arkadaşlarımız sizin yurtdışında bulunduğunuz dönemler içinde sizin için en uygun zamanları ortaya çıkartır. Çünkü yurtdışı emeklilik borçlanması yapılırken hangi dönemleri borçlanacağız çok önemlidir. Sizin emekli maaşınızı arttıracak olan dönemleri seçmek gerekiyor. Emekli TV yurtdışı emeklilik konusundaki deneyimini sizlerle paylaşır ve sizin yüksek emekli maaşı almaları için hassas hesaplamalar yapar.

Yurtdışında yaşıyorsanız siz de geleceğiniz için bir adım atmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Bize ulaşmak için aşağıdaki telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Emekli TV Whatsapp Telefon Numaraları

+90 546 102 41 42 veya +90 501 127 37 37