Arama:

Siz de Türkiye’de emekli maaşı alabilirsiniz

Yurtdışında ikameti bulunan Türkiye Cumhuriyet vatandaşları, mavi kartlılar, pembe kartlılar ve çifte vatandaşlığı olanların yurtdışı borçlanma yaparak emeklilik hakkı var. Türkiye’de emeklilik şartları nelerdir diye soranlara basitçe “yurtdışında ikametgahınız varsa sizin de emeklilik hakkınız vardır” denilebilir. Ancak emeklilik şartları herkes için farklılık gösteriyor. Herkesin durumu farklı olduğu için herkes için ayrı bir emeklilik çalışması emeklilik planlaması yapılması gerekiyor.  

Emekli TV Emeklilik Danışma Merkezi’nin Sosyal Güvenlik Uzmanları öncelikle sizin için özel bir çalışma yapacak. Bu çalışma neticesinde sizin Türkiye’de emekli maaşı almanız için gerekli olan tüm şartlar ortaya çıkartılacak ve uzmanlarımız size ayrıntılı bir şekilde bilgiler verecek. Emeklilik başvurunuz yine uzmanlarımız tarafından yapılacak.

Tüm bu işlemler için artık Türkiye’ye gitmeniz gerek yok. Emekli TV’nin uzmanları sizin adınıza tüm işlemleri yapacak ve emekli maaşına kavuşacaksınız. Emekli TV’nin Emeklilik Danışma Merkezi’ne dünyanın her yerinden aşağıdaki Whatsapp numaralarından ulaşabilirsiniz.

+90 546 102 41 42 veya +90 501 127 37 37