Arama:

Emekli TV ve Türkçe Haber adlı kanallarda dijital medya içerik üreticisi olan Fatih Polat Emeklilik ve Danışmanlık adlı şirketimizin hizmet vermiş olduğu sektörlerden biri de emeklilik danışmanlığıdır. Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye’ye gitmeden emeklilik hizmetleri sosyal güvenlik uzmanlarımız tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Şirketimizin kurucusu Fatih Polat’tır.

Bünyesinde deneyimli sosyal güvenlik uzmanlarını barındıran şirketimiz dünyanın pek çok ülkesinde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Bugüne kadar binlerce vatandaşımız şirketimizden danışmanlık alarak emeklilikleri ve sosyal güvenlikle ilgili alanlarındaki taleplerine en güvenilir, en doğru şekilde yanıt aldı ve işlemlerini yaptırdılar. Yurtdışı emeklilik veya yurtdışı borçlanması konusunda uzmanlarımız en doğru bilgileri sizlere vererek işlemlerinizi de sorunsuz bir şekilde yapmaktadır.

Eğer siz de yurtdışında yaşıyorsanız ve Türkiye’ye gitmeden danışmanlık alarak geleceğinize dair bir adım atmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

+90 546 102 41 42 veya +90 501 127 37 37 Whatsapp’tan hemen ulaşabilirsiniz

Gelecek size altın bir tepside sunulmayacak. Geleceğiniz için mutlaka adım atın, hazırlık yapın…