Arama:

Doğru bir emeklilik başvurusu yapmak için öncelikle durumunuzun net olarak ortaya çıkartılması gerekiyor. Emeklilik incelemesi herkes için farklılık gösterir. Örneğin Türkiye’de geçmişte sigorta girişi olan bir kişiyle olmayan arasında çok fark vardır. Ya da yurtdışında yaşayan bir ev hanımıyla erkelerin durumu büyük farklılık gösterir. Daha pek çok faktör sizin emeklilik başvurunuzu etkiler. O nedenle hayatta bir sefer olan bir işlem için mutlaka işin uzmanından destek almanız gerekiyor. Aksi halde başvurunuz reddedilebilir, yanlış bir form doldurarark devlete ödemeniz gereken para artabilir veya alacağınız emekli maaşı da düşük olabilir.

Emeklilik işlemlerinizin doğru bir şekilde yapılması için Emekli TV Emeklilik Danışma Merkezi’ne ulaştığınızda görevlilerimiz size bir randevu oluşturur. Randevu için Türkiye’ye gitmeniz gerek yok. Randevu günü dünyanın neresinden olursanız olun, Türkiye’ye gitmeden Sosyal Güvenlik Uzmanlarımız sizi görüntülü bir şekilde whatsapp’tan arayacak. Emekliliğiniz için gerekli olan bilgilerinizi alacak. Daha sonra size özel bir emeklilik çalışması yapaılacak. Bu çalışma sonrasında size 2. bir randevu oluşturulacak. Bu randevunuzda uzmanımız emekli olabilmeniz için tüm bilgileri ayrıntılı bir şekilde size anlatacak. Daha sonra ise emeklilik başvurunuz yine uzmanlarımız tarafından SGK’ya yapılacak ve emekli maaşınızı alana kadar da tüm işlemlerin takibi yine profesyonel ekibimiz tarafından gerçekletirilecek.

Dünyanın neresinde olursanız olun Türkiye’ye gitmeden emeklilik danışmanlığı alabilirsiniz.

Emekli TV Emeklilik Danışma Merkezi’nde görev yapan tüm Sosyal Güvenlik Uzmanlarımız uzun yıllardır yurt dışında ve yurt içindeki vatandaşlarımıza hizmet veren alanında deneyimli kişilerdir

Emeklilik Danışmanlığı almak için hemen şimdi bizimle Whatsapp Numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz

+90 546 102 41 42 veya +90 501 127 37 37